top of page

Фонове озвучення для Клінік та Стоматологій

Для більшості людей відвідування клініки чи стоматології це стрес, тому приємна музика в залі очікування та в кабінеті стане заспокійливим фактором, який допоможе відволіктись.
Також ми можемо змонтувати спеціальні екрани, на які лікарі зможуть виводити необхідне зображення для себе, або пацієнтам, наприклад, мультфільм для дітей.
Команда AudioDim реалізує проєкт фонового озвучення для: готелів, ресторанів та кафе.


 

Дерматологічна клініка
Що варто врахувати при реалізації проєкту фонового озвучення

Приміщення

Щоб музика тішила своїм звучанням потрібно врахувати наступні аспекти приіщення, а саме: його площу, матеріали, які використані в приміщенні ( з якого матеріалу підлога, стіни, стелі, кількість вікон і т.д.) Ці всі нюанси допоможуть внести корективи, щоб зробити правильну акустику в приміщенні.

інтер'єр

Залежно від інтер'єру ми пропонуємо два рішення:

Прихована акустика в стелі чи стінах, яка не буде кидатись в очі.
Навісна акустика, яку ми підберемо її необхідного кольору, щоб вона дарували не тільки прємний звук, а й доповнювала собою інтер'єр.

Кількість зон 

Скільки зон має покривати фонове озвучення, чи хочете транслювати різну музику в зонах, також важливо, щоб можна було локальну керувати гучністю у кожній зоні.

Середовище

Якщо ви хочете зробити фонове озвучення на вулиці, то потрібно це врахувати, щоб підібрати колонки, які призначені для використання на вулиці і на них не буде впливати дощ, сніг, холод.

Відеоскладова

Якщо ви хочете зробити спеціальні телевізори для лікарів чи пацієнтів, їх також потрібно запланувати, і також важливо підібрати до них правильні кріплення, щоб телевізор зміг змінювати положення в залежності від потреби.

А що по цінах ?

Складно назвати конкретну ціну, бо нюансів є надзвичайно багато. Тому телефонуйте або заповнюйте форму зворотного зв'язку та замовляйте безкоштовний розрахунок вартості проєкту.

bottom of page