top of page
Кінопростір

Кінопростір

Простір для кіно від AudioDim

Що таке
Кінопростір ?

Це ідеальна зона для приємного відпочинку, для перегляду фільмів, серіалів, чи для того, щоб зіграти улюблену гру на пристаці.

Основною перевагою кінопростору - можливість інтегрувати його в готовому ремонті та практично в будь-якій кімнаті.

Кінопростір в квартирі

Як може виглядати
Кінопростір

Кінопростір формує дві основні складові відео та аудіо.

Відеоскладова

Мабуть, найважливіша складова, бо це велика та якісна картинка.
Її можна досягнути за допомогою одного із двох варіантів.

· Телевізор: якщо кімната не є дуже велика.

​· Екран + проєктор: тут вже можна розгулятись з великою картинкою, адже вона може бути 100 дюймів і більше, а також це буде набагато дешевше, ніж телевізор подібної діагоналі.

Є 3 варіанти монтажу екрана: на стелю, прихованого монтажу у стелю, коли, при необхідності, його можна «заховати» всього одною кнопкою. А також, є варіант, коли екран постійно висить на стіні. Але це сумнівний варіант для кінопростору, все-таки, ми рекомендуємо моторизовані екрани.

Аудіоскладова

Тепер про аудіо складову, яку більшість людей недооцінюють. Але, повірте, хороший звук значно покращує атмосферу фільму, чи гри. Тому ми, в більшості випадків, пропонуємо бездротове рішення – саундбар.
А якщо є бажання - його можна вдосконалити, додавши безпровідний сабвуфер та тилові колонки, перетворивши свій кінопростір на максимально схожий до кінотеатру типу 5 і 1.
Але якщо ви не фанат звуку, а головне для вас - хороша картинка з непоганим звуком, ми підберемо для вас варіант обладнання з вмонтованими колонками в проєктор, з можливістю зробити апгрейд звуку згодом.

А щодо заподіяння незручнос
ті сусідам - не хвилюйтесь: у цій системі аудіо є "нічний режим", який дає розкішний звук при оптимальному рівні гучності.

Також, якщо це можливо, ми можемо запропонувати дротову систему з акуратним монтажем кабелів.

Ціна кінопростору

Вітаємо ви прочитали усю інформацію на даній сторінці, тому ми даруємо вам промокод "ADK-150," який дає приємний подарунок після реалізації кінопростору.

Складно назвати конкретну ціну, оскільки нам невідомо, які пристрої у вас вже є, та які ваші побажання та конкретні запити. Тобто, тут все дуже індивідуально.

Тому пишіть чи телефонуйте нам, ми безкоштовно розрахуємо вартість кінопростору, індивідуально для вашого помешкання. 

Кінопростір
bottom of page