top of page

Що таке літній кінотеатр ?

Напевно ви, думаєте, це дорого і без потреби?
Деякі наші клієнти настільки ним задоволені, що точно не розділяють такої думки.
Тож, поговорімо про літній домашній кінотеатр детальніше.

Отже, почнемо з основної особливості літнього кінотеатру.
Він може бути:
Стаціонарним або мобільним.

Літній домашній кінотеатр
Формати літнього кінотеатру

Стаціонарний літній (ідеальним для приватних будинків, чи відпочинкових комплексів і т.д.) кінотеатр може бути розміщений, як на терасі, так і на відкритому повітрі.

Одразу відповідаємо на питання «а що буде з технікою, якщо дощ»? Щодо колонок не потрібно хвилюватись, є спеціальна всепогодна акустика, яку не лякає: ні дощ, ні град, ні сніг.
Екрани також є всепогодні. Але от проєктор потрібно ставити в спеціальний бокс, де він буде в безпеці.

Думаю, ви зрозуміли, що такий кінотеатр класний тільки у теплий сезон. Бо взимку не надто приємно дивитись кіно на вулиці. Варто зважати на це, якщо запалитесь подібною ідеєю. Хоча деяких наших клієнтів це не зупинило, і вони реалізували такі проєкти.

Мобільний літній кінотеатр.
Чому, навіщо і для кого?

Для людей, які люблять проводити час далеко від цивілізації й насолоджуватись природою, але не проти подивитись перед сном фільм. Або ввімкнути мультфільми дітям, які поки не розділяють захоплень батьків, щодо відпочинку без інтернету та гаджетів.
Складається такий кінотеатр з проєктора, який живиться від павербанка, та має в собі мінімальні вмонтовані колонки. І, звісно ж, з екрана, який змотується в рулон і кидається в машину. А при необхідності, розгортається на дерево, спеціальні стійки, чи на машину.

Якщо ви хочете ще покращити звук, ми порекомендуємо класну портативну колонку.
До речі, такий комплект можна буде потім використовувати й вдома.
А, і найголовніше - вартість портативного домашнього кінотеатру не є космічною і стартує від 1000$ за комплект: Екран + Проєктор.

Літній кінотеатр

А що по цінах ?

Мобільний домашній кінотеатр - вартість портативного домашнього кінотеатру не є космічною і стартує від 1000$ за комплект: Екран + Проєктор (з вмонтованим динаміком)
Стаціонарний Домашній Кінотеатр - не назвемо, бо треба дізнатись мільйон нюансів, тому, щоб отримати безкоштовну консультацію від нашого фахівця та розрахувати вартість - телефонуйте нам, або заповнюйте форму зворотного зв'язку.

bottom of page