top of page

Фонове озвучення для Магазинів та ТРЦ

Фонове озвучення для магазинів та ТРЦ дуже важлива річ, оскільки вона показує "характер" вашого магазину.
Також за допомогою озвучення ви можете транслювати акції та голосові повідомлення в реальному часі.
Команда
AudioDim реалізує проєкти фонового озвучення для: Магазинів та ТРЦ


 

Фонове озвучення в ТРЦ
Що варто врахувати при реалізації проєкту фонового озвучення

Приміщення

Щоб звук, який буде лунати, був чіткий та приємний, потрібно врахувати наступні аспекти приміщення, а саме: його розмір, матеріали підлоги, стін, стелі, кількість вікон і т.д. Ці всі речі необхідно врахувати, щоб підібрати правильне обладнання та при потребі зробити корективи для правильної акустики в приміщенні

Які функції має виконувати акустика

З акустики має просто звучати музика, чи ще хочете робити аудіооголошення?

Кількість зон 

Скільки зон має покривати фонове озвучення, чи хочете транслювати різну музику в зонах, чи хочете локально керувати звуком - усе це також потрібно врахувати.

інтер'єр

Залежно від інтер'єру ми пропонуємо два рішення:
Прихована акустика в стелі чи стінах, яка не буде кидатись в очі.
Навісна акустика, яку ми підберемо її необхідного кольору, щоб вона дарували не тільки прємний звук, а й доповнювала собою інтер'єр закладу.

Середовище

Якщо ви хочете зробити фонове озвучення на вулиці, то потрібно це врахувати, щоб підібрати колонки, які призначені для використання на вулиці і на них не буде впливати дощ, сніг, холод.

Стиль музики

Це вже пункт, якщо ви хочете запаритись та зробити все ідеально, тобто це дасть нам зрозуміти, як налаштувати обладнання та яке обладнання замовити, хоча ми завжди підбираємо обладнання, яке максимально підходить під кожен стиль музики.

А що по цінах ?

Складно назвати конкретну ціну, бо нюансів є надзвичайно багато. Тому телефонуйте або заповнюйте форму зворотного зв'язку та замовляйте безкоштовний розрахунок вартості проєкту.

bottom of page