top of page

Фонове озвучення Офісів та Коворкінгів

Фонове озвучення буде приємною деталлю в вашому офісі чи коворкінгу, адже приємна фонова музика, створює чудова атмосферу для роботи.
Також вона класно інтегрується в зони для очікування.

Команда
AudioDim реалізує проєкт фонового озвучення для: готелів, ресторанів та кафе.


 

Сучасний офіс
Що варто врахувати при реалізації проєкту фонового озвучення

Приміщення

Щоб музика не перетворювалась в кашу зі звуків, потрібно враховувати такі аспекти приміщення, а саме: його розміри, матеріали, з яких зроблено приміщення (з якого матеріалу підлога, кількість стін, стеля, вікна і т.д.) все це нюанси, які допоможуть створити правильне звучання в приміщенні, та при потребі внести корективи в акустичне середовище приміщення.

Які функції має виконувати акустика

З акустики має просто звучати музика, чи ще хочете робити аудіооголошення, чи може в своєму офісі ви
 хочете зробити кінотеатр для персоналу, щоб робити кіновечори або  переглядпти футбол, або можливість транслювати звук презентації і т.д. Всі завдання потрібно врахувати.

Кількість зон 

Скільки зон має покривати фонове озвучення, чи хочете транслювати різну музику в зонах, чи хочете локально керувати звуком - усе це також потрібно врахувати.

інтер'єр

Залежно від інтер'єру ми пропонуємо два рішення:
Прихована акустика в стелі чи стінах, яка не буде кидатись в очі.
Навісна акустика, яку ми підберемо її необхідного кольору, щоб вона дарували не тільки прємний звук, а й доповнювала собою інтер'єр закладу.

Середовище

Якщо ви хочете зробити фонове озвучення на терасах чи вулиці, то потрібно це врахувати, щоб підібрати колонки, які призначені для використання на вулиці та щоб на них не впливав дощ, сніг, холод.

Стиль музики

Це вже пункт, якщо ви хочете запаритись та зробити все ідеально, тобто це дасть нам зрозуміти, як налаштувати обладнання та яке обладнання замовити, хоча ми завжди підбираємо обладнання, яке максимально підходить під кожен стиль музики.

А що по цінах ?

Складно назвати конкретну ціну, бо нюансів є надзвичайно багато. Тому телефонуйте або заповнюйте форму зворотного зв'язку та замовляйте безкоштовний розрахунок вартості проєкту.

bottom of page