top of page

Фонове озвучення Церков, Храмів, Костелів

Церкви і храми – це, мабуть, акустично найскладніші приміщення, проте команда
AudioDim береться за такі проєкти

Ми зробимо усе, щоб звучання було на найвищому рівні і парафіяни добре чули службу та науку, яку хоче донести до них Отець, а в самому приміщенні не було відбрацій та відлуння.

Фонове озвучення в церкві
Що варто врахувати при реалізації проєкту фонового озвучення

Приміщення

Акустика приміщення - це майже 50% якості звуку, тому це дуже важливий аспект, бо якщо його пропустити найдороще обладнання не врятує ситуацію
Тому потрібно врахувати наступні аспекти:

  • Архітектура будівлі;

  • Матеріали стін, стелі, підлоги, кількість вікон і т.д;

  • Наявність меблів та матеріали з яких вони виготовлені;

  • Площа та кількість парафіян.

Все це дасть розуміння, які корективи потрібно внести в акустичне середовище, щоб зробити його правильним.
 

Кількість зон

Це потрібно врахувати, щоб розуміти, яку кількість колонок потрібно запроєктувати.

Середовище

Якщо ви хочете зробити озвучення на вулиці, то потрібно це врахувати, щоб підібрати колонки, які призначені для використання на вулиці і на них не буде впливати дощ, сніг, холод.

інтер'єр

Ми пропонуємо навісну акустику, яку ми підберемо необхідного кольору, щоб вона дарували приємний звук, і не виділялась.

Кількість мікрофонів

Для цього необхідно знати, яка кількість людей задіяна у службі, скільки хористів, та який мікрофон буде зручніше використовувати, дротовий, бездротовий чи hands free.

Якщо у вас вже є фонове озвучення, але воно не дарує необхідну якість звуку....

Для таких випадків ми пропонуємо послугу оцінки вашого акустичного середовища та аудіообладнання, яке використовується, після цього ми можемо запропонувати варіанти покращення.

Чому варто подбати про хорошу акустику в приміщенні ?

Основною проблемою в правильному фоновому озвученні церкви є реверберація.
Реверберація (відлуння) - залишкове «післязвуччя» у закритих приміщеннях.


Що поганого у великому рівні реверберації? 

Для того, щоб почути і зрозуміти зміст інформації, яку нам розказує священник – нашому головному мозку треба буде надміру працювати, щоб «відфільтрувати» зайві звуки. Й вже через невеликий проміжок часу (15-20 хв) – ввімкнеться захисна реакція організму і голова почне боліти. Таким чином наш організм рятує себе від перенавантаження. Згодом ви взагалі не розумітимете змісту промови (слова будуть накладатися одне на одного за рахунок багаторазового відбиття).

У відтворенні звуку важливим є не лише фактор чіткості, але і якості. І оскільки людина є створінням емоційним,  дуже важливо передати не тільки слово, але і ЕМОЦІЮ! Той самий текст продекламований без емоцій – це як чорно-білий фільм без звуку… Тому ми ніколи не пропонуємо замовникам компромісних рішень, тільки найкращі!

Якщо нема можливості використати акустично коригуючі матеріали в приміщенні – тоді треба використовувати спеціальне обладнання, до якого входять лінійні масиви (колонки) із зменшеною вертикальною дисперсією, аудіо процесори з функціями лімітера, гейта, компресора і т.д. Основним нашим завданням є підбір системи, яка матиме високе співвідношення прямого звуку до ревербераційного звуку. Завдяки таким системам ми можемо обмежити поширення звуку в приміщенні, уникнувши його відбиття від твердих поверхонь, і максимально спрямовати на слухача.

Які у вас ціни?

Складно назвати конкретну ціну, бо нюансів є надзвичайно багато. Тому телефонуйте або заповнюйте форму зворотного зв'язку та замовляйте безкоштовний розрахунок вартості проєкту.

bottom of page