top of page

Фонове озвучення для HoReCa

Фонове озвучення стає обов'язковою потребою для власників бізнесу, оскільки музика друє безліч переваг:
Створює приємну атмосферу, як для відвідувачів та і персоналу
Збільшує продажі і т.д. Детальніше можете почитати в наші статті  
Команда
AudioDim реалізує проєкт фонового озвучення для: готелів, ресторанів та кафе.


 

Фонове озвучення для HoReCa
Що варто врахувати при реалізації проєкту фонового озвучення

Приміщення

Щоб звук, який буде лунати не перетворювався в кашу потрібно врахувати наступні аспекти приміщення, а саме: його площу, кількість посадкових місць, матеріали, які використані в приміщенні ( з якого матеріалу підлога, стіни, стелі, кількість вікон і т.д.) Ці всі нюанси допоможуть внести корективи, щоб зробити правильну акустику в приміщенні.

Які функції має виконувати акустика

З акустики має просто звучати музика, чи ще хочете робити аудіооголошення, чи може в своєму закладі ще хочети зробити кінотеатр для перегляду футболу, або можливість караоке всі нюанси потрібно врахувати.

Кількість зон 

Скільки зон має покривати фонове озвучення, чи хочете транслювати різну музику в зонах, чи хочете локально керувати звуком - усе це також потрібно врахувати.

інтер'єр

Залежно від інтер'єру ми пропонуємо два рішення:
Прихована акустика в стелі чи стінах, яка не буде кидатись в очі.
Навісна акустика, яку ми підберемо її необхідного кольору, щоб вона дарували не тільки прємний звук, а й доповнювала собою інтер'єр закладу.

Середовище

Якщо ви хочете зробити фонове озвучення на вулиці, то потрібно це врахувати, щоб підібрати колонки, які призначені для використання на вулиці і на них не буде впливати дощ, сніг, холод.

Стиль музики

Це вже пункт, якщо ви хочете запаритись та зробити все ідеально, тобто це дасть нам зрозуміти, як налаштувати обладнання та яке обладнання замовити, хоча ми завжди підбираємо обладнання, яке максимально підходить під кожен стиль музики.

А що по цінах ?

Складно назвати конкретну ціну, бо нюансів є надзвичайно багато. Тому телефонуйте або заповнюйте форму зворотного зв'язку та замовляйте безкоштовний розрахунок вартості проєкту.

bottom of page