top of page
  • Фото автораAudioDim

Домашній кінотеатр чи справжній кінотеатр?

Оновлено: 8 лют.

Хоч домашні кінотеатри появилися досить давно, їхня популярність в Україні тільки з початком COVID-19 почала набувати масовості. Так як нас всіх налякали і «заставили» більше часу проводити вдома – більшість старалася створити різні ігрові та мультимедійні зони вдома. Але є і інша сторона «монети» - поява великої кількості онлайн ресурсів із доступом до фільмів та серіалів (Megogo, Netflix, Sweet.TV …) – також спонукає до облаштування зони для перегляду фільмів чи геймінгу (PlayStation, XBOX …) вдома. І не важливо чи це окрема, спеціальна кімната чи одомашнений кінозал у вітальні, дитячій чи, навіть, кухні!

Однак у поході в кінотеатр є щось чарівне… чи не так? Тут ми порівняємо різний досвід, щоб побачити, чи справді домашні кінотеатри – це майбутнє…


Домашній кінотеатр

Якщо ви обираєте варіант як на фотографії вище, то бутьте впевнені – ви створите середовище таке ж як і у справжньому кінотеатрі у вас вдома. У вас буде і великий екран із зображенням найвищої якості і правильне освітлення, і необхідний звуковий тиск в правильно спроектованому, акустично правильному приміщенні (до речі, багато справжніх кінотеатрів мають такий собі і не зовсім правильне акустичне середовище).

Однією із головних переваг домашнього кінотеатру є можливість повного контролю того, що відтворюється. Якщо для вас занадто гучно – ви можете зменшити рівень звуку, якщо комусь потрібно відвідати туалет, можна призупинити відео, щоб не пропустити шматок фільму, за який ви заплатили. Це підводить нас до іншого фактору – у домашніх кінотеатрах ви володієте фільмами і можете переглядати їх скільки завгодно разів. Середовище Середовище, в якому ви дивитеся фільм вдома, значно комфортніше та зручніше, ніж у кінотеатрі. Звичайно ж, можна знайти кінотеатр із розкішними кріслами, але вони ніколи не перевершать комфорт вашого власного дивану, кількості подушок і одіял, не кажучи вже про рівень чистоти.

Черга на вхід чи на вихід з кінотеатру – це незручність, яку ви можете уникнути обравши домашній кінотеатр, і у вас завжди буде найкраще місце для перегляду. У справжньому кінотеатрі глядачі часто можуть допомогти створити відчуття захоплення фільмом через спільний інтерес, але також ті ж глядачі розмовляють під час фільму, користуються телефонами, «голосно їдять» і це все дратує. І це вагома причина залишитися вдома, щоб подивитися фільм у комфортних і прогнозованих умовах. Витрати

Початкові затрати на встановлення вашого домашнього кінотеатру будуть такі ж як регулярне відвідування комерційного кінотеатру протягом декількох років. Але і тут є «моменти»! Вартість квитків у комерційних кінотеатрах постійно зростає завдяки зниженню популярності (через онлайн кінотеатри). Окрім квитка, ви, швидше за все, придбаєте дорогі закуски (а часто ще й не корисні) та напої. Але саме головне, що ви витратите – це час на дорогу в кінотеатр і назад, який вам ніхто і ніколи не поверне і не відшкодує! Також, не варто ігнорувати можливість нових «локдаунів» які взагалі обмежують доступ до комерційного кінотеатру.


Багато хто думає про те, що не зможе сповна насолодитися звуком із власного домашнього кінотеатру через сусідів… Тут не варто хвилюватися, адже досвідчена команда інженерів може спроектувати звукоізоляцію вашого приміщення таким чином, що ви, навіть на найвищих рівнях звуку, не потурбуєте сусідів.


Враховуючи всі викладені переваги та недоліки обох варіантів. Здається домашні кінотеатри лідирують в змаганні за найкращий перегляд фільму! Залишайте заявку і ми допоможемо реалізувати справді класний куточок у вашій оселі для проведення часу із сім’єю та друзями.

10 переглядів0 коментарів

Comments


bottom of page