top of page

Про команду AudioDim

Компанія AudioDim з 2010 року займається проектуванням, продажем і монтажем аудіо та відео обладнання. За ці роки було встановлено декілька сотень стереосистем Hi-Fi, Hi-End класу, домашніх кінотеатрів, систем мультирум. Зараз компанія надає послуги з підбору й продажу аудіо та відео обладнання, проектування і встановлення "під ключ" аудіо-відео систем, сервісу (ремонту AV-обладнання) допомагає своїм клієнтам в реалізації морально застарілих компонентів, з одночасним обміном на нову техніку (Trade-In) .
 

   Наша компанія не стоїть на місці. В 2014 році налагодили тісну співпрацю із лідером автоматизації на західному ринку України, компанією IQdim. І вже через рік створили спільний продукт – автоматизований домашній кінотеатр (при натисканні всього лиш однієї кнопки на телефоні, чи планшеті активується команда по закриттю штор, перехід освітлення та вентиляції у відповідний режим, ввімкнення проектора, процесора, чи ресивера і мультимедійної приставки). Таким чином, ви не будете губитися в купі пультів до різного обладнання.
 

   Місія компанії - забезпечувати своїх клієнтів найкращим обладнанням - клієнт, який звернувся до нас, отримує повну підтримку - вичерпну консультацію від фахівців перед покупкою та пост продажний сервіс. І може бути впевненим, що його не кинуть, наприклад, в разі поломки устаткування після закінчення гарантійного терміну. Компанія не намагається запропонувати "найдешевше", працюючи з іменитими світовими брендами.

Фахівці компанії AudioDim мають високу кваліфікацію та великий досвід. Це гарантує, що клієнти заощадять час, отримавши професійну консультацію, будуть позбавлені від непорозумінь такого роду, як неузгодженість обладнання, коли результат не радує, а кошти, вкладені в апаратуру, витрачені даремно.
 

   Клієнти, приходячи до нас - завжди отримують якісний продукт і чудовий результат. В більшості випадків звертаються знову і рекомендують AudioDim своїм друзям і знайомим.

bottom of page