top of page
Кімната для перемовин від AudioDim

Кімнати для перемовин

від AudioDim

Кімната для перемовин

Кімната для перемовин це ідеальне місце, щоб проводити конфіденційні перемовини, збільшувати продуктивність команди під час нарад, адже в спеціально обладнаній кімнаті буде мінімум факторів, які будуть відволікати, проводити онлайн зустрічі, проводити співбесіди та навчання.

Наша команда - це професіонали у справі створення кімнат перемовин. Ми розуміємо, наскільки важливо забезпечити якісну акустичну ізоляцію та високу якість звуку для вашої комунікації. Це допомагає зменшити шум та перешкоди, забезпечуючи конфіденційність.


Ми допоможемо вам створити ідеальну кімнату перемовин, будь-якого розміру, з необхідним обладнанням та акустикою.

 

Сучасна кімната для перемовин

Ідеальну кімнату перемовин формують наступні складові:

Акустичне оформлення.

Ніхто ж не хоче, щоб у переговорній був гул, а через декілька хвилин перемовин у всіх боліла голова.
Тому правильна акустика в приміщенні є одним з найважливіших аспектів в кімнаті для перемовин.

Також можна зробити звукоізоляцію, яка забезпечить конфіденційність розмови. А якщо зробити ще й звукокорекцію, то кімната перемовин може служити зоною для знімання відео чи подкастів, якщо вам і таке потрібно.

Джерело зображення

Використовується телевізор або екран з проектором для показу необхідної інформації.

Тут головне обрати його правильний розмір джерела зображення, щоб усім було комфортно переглядати інформацію. Тому, потрібно врахувати декілька аспектів, а саме: відстань учасників від екрана, розмір приміщення, та кількість людей, на яку розрахована кімната для перемовин.

Комп'ютер

Нюанс в тому, що не треба брати величезний системник, який заважатиме людям ходити по залі. Ми використовуємо спеціальні неттопи, які ховаємо за телевізором, або під столом, щоб він нікому не заважав.

Обладнання

Якщо вам доведеться робити онлайн переговори, то необхідно подбати про вебкамеру і хороший спікерфон, який забезпечить звук трансляції для, як всі учасників перемовин.

Також, якщо у вас велика компанія можна зробити систему бронювання кімнат перемовин.

Приховані лючки в столах для підключення ноутбуків до комп'ютера, чи підзарядки гаджетів це - приємний бонус, який має бути у сучасній кімнаті перемовин.

Вентиляція

Як би це не було дивно, але чомусь часто про таку базову річ забувають. І дарма. Бо приплив свіжого повітря необхідний для хорошого самопочуття людей та високої продуктивності перемовин.

Комфортні меблі та приємний дизайн

Це важливі деталі, від яких залежить «загальна атмосфера» такої кімнати. Якщо ви хочете створити кімнату для перемовин, довіривши її реалізацію «під ключ». Пропонуємо делегувати цю роботу нам.

Ціна кімнати для перемовин

Складно назвати конкретну ціну, оскільки нам невідомо, які пристрої у вас вже є, та які ваші побажання та конкретні запити. Тобто, тут все дуже індивідуально.

Тому пишіть чи телефонуйте нам, ми безкоштовно розрахуємо вартість кімнати для нарад, індивідуально для ваших потреб. 

Обладнанна кімната для перемовин
bottom of page