top of page
Домашній кінотеатр

Домашній кінотеатр

Реалізовуємо комплексні проєкти домашніх кінотеатрів преміум рівня

Що таке
Домашній Кінотеатр ?

Команда AudioDim комплексно реалізовує проєкти домашніх кінотеатрів.
 

Ми вислуховуємо усі ваші побажання, створюємо проєкт та підбираємо індивідуально обладнання, саме для вашого помешкання.
Тобто ви отримуєте домашній кінотеатр, який відповідає усім сучасним тенденціям: систему об'ємного звуку, велике та якісне зображення, щоб ви отримали максимальне задоволення від перегляду фільмів, прослуховування музики чи геймінгу у вашому помешканні.

Домашній кінотеатр в окремій кімнаті
Домашній кінотеатр під ключ

Ваш кінотеатр - Ваші правила

Вічно можна робити 3 речі, як горить вогонь, як тече вода і перелічувати переваги Домашнього Кінотеатру, але ми виділимо основні.

  • Обирайте фільми, які вам подобаються.

  • Запрошуйте друзів з якими ви хочете подивитись фільм.

  • Ставте фільм на паузу, коли вам потрібно.

  • Обирайте температуру, яку ви хочете.

  • Обирайте положення реклайнера, яке вам подобається.

  • Обирайте рівень гучності, який вам комфортний.

  • Під'єднуйте до системи кінотеатру, приставки, караоке та інші девайси, які ви хочете використовувати.

  • Дивіться фільми, скільки ви хочете, адже зображення з проектору не приносить шкоди зору.

Домашній кінотеатр складові

Відеоскладова

проектор

Може реалізовуватись на основі телевізора від 75", але набагато частіше наші клієнти обирають проектор та екран, адже з ними ви отримуєте зображення хоч 300 дюймів.

А також проєктори бувають на будь-який смак та бюджет.
Ультракороткофокусні проектори, які можуть стояти лаконічно на тумбі перед екраном або класичні, які можуть стояти в спеціальній ніші або змонтовані на стелі, або навіть приховані в стелі та будуть виїжджати на ліфті під час використання.

Також при бажанні ви можете обрати 3D проектор, щоб насолоджуватись фільмами в 3D безпосередньо у вас вдома. Також перевагою проекторів з технологією 3lcd або LCoS є, що вони абсолютно безпечні для зору, адже це відбите світло.

Ми підберемо обладнання, яке буде задовольняти вас по всіх параметрах, щоб воно дарувало безпрецедентну якість зображення. А при потребі є екрани прихованого монтажу, які змотуються в стелю.

Аудіоскладова

Ми рекомендуємо реалізовувати об'ємний звук від 5.1, з яким ви поринете у світ нового звучання, але також є інші рішення, все залежить від ваших побажань та вашого приміщення, де ви плануєте реалізувати домашній кінотеатр.

Аудіообладнання ми підберемо залежно від ваших побажань та дизайнерських рішень, адже воно може бути приховане в стелі та стінах або корпусне.

А при вашому бажанні, то можна реалізувати і Dolby Atmos.

Аудіообладнання

Складова комфорту

Реклайнер

Дуже важливо підібрати диван чи реклайнер, на якому вам буде комфортно відпочивати та дивитись кіно. Також важливо, щоб його дизайн вам подобався.
Ми рекомендуємо обирати реклайнери з електромеханізмом, щоб ви могли підібрати ідеальне положення для затиснувши кнопку.

Складова Sound Дизайну

Щоб створити ідеальний Домашній Кінотеатр потрібно попрацювати з акустикою приміщення за допомогою дизайну інтер'єру. А саме килимові покриття на підлозі, спеціальне оздоблення стін, правильні матеріали для м'яких меблів та з предметами для декору, щоб вони не створювали резонанс.

Також інколи потрібно зробити звукоізоляцію кімнати вона потрібна у двох випадах:
- Якщо ви живете у квартирі й не хочете, щоб вас чули сусіди й навпаки, щоб ви не слухали їх.
- Якщо ви живете в приватному будинку з малими дітьми.

Також варто попрацювати зі світлом та його використанням в інтер'єрі.

Світильник
Система Розумний Кінотеатр

Інженерна складова

Непомітна, але важлива складова. Хоча тут все просто вентиляція, адже свіже повітря надзвичайно важливо. Система опалення та охолодження для регулювання комфортної температури.

Також команда AudioDim реалізовує системи "Розумний Домашній Кінотеатр" з яким ви можете керувати фактично всіма функціями кінотеатру з вашого смартфона, а саме: температурою, вентиляцією, обладнанням, ролетами чи шторами, світлом і т.д.

Як може виглядати
Домашній Кінотеатр

Домашній кінотеатр на базі ультракороткофокусного проектора

Чому обирають Домашній Кінотеатр?

Все частіше люди інтегрують системи "Домашніх Кінотеатрів"

у свої будинки чи квартири.
Це зумовлено тим, що домашні кінотеатри стають доступнішими та кращими ніж великі телевізори. А також це комфортне місце, де можна переглянути фільми на великому екрані вдома без зайвих людей, які заважають вам насолодитись фільмом.

Також Домашній Кінотеатр можна використовувати, як місце тиші для того, щоб відпочити від метушні та послухати приємну музику або попрацювати.

Бренди з якими ми працюємо

Питання - Відповідь

Чи можна дивитись фільми вдень, якщо у мене буде проєктор ?

Так. Таку можливість вам подарують ультракороткофокусні проєктори та спеціальні екрани з пригніченням освітлення (ALR), а також, якщо ви замовляєте систему "розумного кінотеатру", ви можете зашторити приміщення всього за декілька секунд.

Ціна Домашнього Кінотеатру

Вітаємо ви прочитали усю інформацію на даній сторінці, тому ми даруємо вам промокод "ADC-150," який дає знижку 50% на проєктування Домашнього Кінотеатру.

Щодо ціни на Домашній Кінотеатр все дуже індивідуальна і залежить від ваших побажань та об'єму роботи, який доведеться виконувати.

Тому пишіть чи телефонуйте нам, ми безкоштовно розрахуємо вартість домашнього кінотеатру, індивідуально для вашого помешкання. 

Домашній кінотеатр

Чому варто обрати Домашній Кінотеатр від AudioDim?

Досвід в реалізації Домашніх кінотеатрів

Наша команда реалізувала понад 100 проєктів Домашніх Кінотеатрів, різних рівнів від стандарту до vip. Ми реалізовували кінотеатри в окремо виділених кімнатах, інтегрували домашні кінотеатри у кухнях, вітальнях та навіть на терасах.
Тому у нас велетенський досвід, як зробити ваш Домашній Кінотеатр, як найкраще.

Ніяких готових рішень

Ми не  використовуємо комплектні готові рішення, адже кожен проєкт унікальний. Ми складаємо ваш комплект Домашнього кінотеатру з нуля, відштовхуючись від ваших побажань та вашого помешкання.

Якість роботи

В кожному нашому проєкті ми викладаємось на 100%
Тому гарантовано ви отримаєте Домашній Кінотеатр вчасно, з найкращим офіційним обладнанням та не побоїмось цього слова з ідеальним монтажем обладнання.

Етапи створення Домашнього Кінотеатру

Наша команда підключається до реалізації на етапі проєкту. Ми узгоджуємо з дизайнером увесь конструктив та візуалізацію приміщення в якому буде реалізований домашній кінотеатр, щоб зробити правильне акустичне оформлення приміщення, також на етапі ремонту ми можемо реалізувати звукоізоляцію приміщення, а на етапі чистового монтажу, ми змонтуємо усе обладнання відкалібруємо його та навчимо ним користуватись.

bottom of page