top of page
Ресторан з фоновим озвученням

Фонове озвучення

Реалізуємо музичну систему для вашого бізнесу

Що таке
Фонове озвучення?

Це система, яка буде забезпечувати гідний рівень звуку у вашому приміщенні для ваших відвідувачів та персоналу.

За допомогою фонового озвучення ви можете транслювати приємну музику, оголошення, чи навіть звукові повідомлення. Також ви можете обирати, яка музика буде грати в різних зонах та локально керувати гучністю в кожній зоні.

Система складається з різних звукових елементів (динаміків, сабвуферів, підсилювачів, мікрофонів і т.д.), залежно від ваших потреб. 

Фонове озвучення можна зробити прихованого типу, тобто динаміки вмонтовані в стелю або навісні, які будуть помітні та гармонійно впишуться в інтер'єр.

Офіс з фоновим озвученням

Формати
Фонового озвучення

Внутрішнє озвучення

Підберемо обладнання, яке буде вписуватись у ваш інтер'єр та своїм звучанням буде створювати необхідну атмосферу для відвідувачів. Також, з системою мультирум можна ділити приміщення на зони, де може грати різна музика.

Кафе з фоновим озвученням
Тераса закладу з фоновим озвученням

Вуличне озвучення

Ми підберемо обладнання, яке буде забезпечувати необхідну якість звуку на вулиці цілий рік, незважаючи на погоду. Вулична акустика має забезпечувати хорошу якість звуку для відвідувачів на терасі, або потенційних відвідувачів на вулиці, щоб заохочувати їх відвідати ваш заклад.

Питання - Відповідь

Для чого мені фонове озвучення ?
Все залежить вад ваших потреб, але якщо ви це читаєте, то, напевно, потреба у вас є.Загалом, фонове озвучення виконує наступні функції:Транслює музику, яка буде приємно звучати для всіх відвідувачів.За необхідністю, фонове озвучення можна об'єднати з екраном та проєктором. І вуаля, у вас є ідеальний простір, щоб ввімкнути футбол вашим відвідувачам з шикарним звуком.

Ми озвучуємо

Магазини, ресторани, готелі, клініки, ТРЦ, офіси, коворкінги та всі інші приміщення, які цього потребують.

Щодо ціни за проєкт її складно назвати, оскільки нам невідомі, ваші побажання та конкретні запити. Тобто, тут все дуже індивідуально.

Тому пишіть чи телефонуйте нам, ми безкоштовно розрахуємо вартість , індивідуально для вас. 

Лоббі готелю з фоновим озвученням
bottom of page