top of page
Розумний Дім
застосунок для керування розумний будинком

Розумний дім від професіоналів

Інтегруємо систему "Розумний дім" в будинок чи квартиру, на етапі ремонту, для вашого максимального комфорту.

Про систему "Розумний дім"

Розумний дім обладнання

Розумний дім - це технологія, яка створена, щоб спростити ваше життя та перебування у вашому помешканні (квартирі чи будинку).


Система “Розумний дім” від AudioDim це дротова система обладнання, яка монтується в електричний щиток, під час ремонту, і дозволяє керувати усіма можливими приладами. Управління відбувається за допомогою смартфона, вимикачів, панелей керування тощо.

Функції системи

Найважливіше в системі є те, що ви можете обирати тільки потрібні вам функції, а не реалізовувати усе, але ми розповімо про усі можливі функції. А також, що цікаво ви можете налаштувати автоматичне керування по різних подіях, на приклад, якщо вас немає вдома.

Світло та розетки

Можливо реалізувати керування світлом, без жодних додаткових розумних гаджетів. Ви можете керувати усім світлом зі смартфона, вимикати й вмикати все світло одною кнопкою або групи, які ви можете створити самі. Доступна функція регулювання яскравості, керування світла по таймерах. Також великою перевагою є увімкнення світла за допомогою датчиків руху, що дуже зручно в коридорах чи санвузлах, тобто коли ви там знаходитесь світло увімкнене, щойно ви виходите з цієї кімнати, то світло вимикається.

Кімната зі світлом в системі Розумний дім

Опалення та охолодження

Радіатор опалення, який керується зі смартфону

Найкорисніша функція, на нашу думку, в системі розумний дім, бо це допомагає створити комфортну температуру та досягти економії.
Система може керувати буквально усім опаленням та охолодженням в помешканні: Теплими підлогами, котлами, радіаторами, кондиціонерами. Система керує усім опаленням за допомогою датчиків температури. Тому ви можете обирати одну температуру, на приклад, 22 градуси для всього помешкання або ж обирати окрему
температуру для кожної кімнати в коридорі 20, в спальні 21, а в дитячі 23.

Ще великою перевагою є клімат контроль, коли будинок підтримує комфортну температуру, ви налаштували, щоб температура була 22 градуси(також можна задавати діапазони температур), і якщо на вулиці холоднішає система збільшує інтенсивність опалення, а якщо стало жарко, то система увімкне кондиціонер.

Також, що комфортно система може знижувати температуру, коли ви йдете спати. А коли прокидаєтесь, то вона її підвищує. І якщо вас немає вдома, то також температура знижується, щоб не опалювати пусте помешкання.

Ролети/Штори/Жалюзі

Також дуже корисне рішення, звичайно ви можете керувати всім зі смартфона та вимикачів, але найприємніше, коли штори закриваються самі по годині чи коли на вулиці стає темно(така функція є), а відкриваються разом з вашим будильником.

Тому якщо у вас багато вікон або ви не хочете їх відкривати, то це ідеальна функція для вас.

Моторизовані штори в кімнаті

Безпека

Кімната з системами безпеки в розумному будинку

Тут звісно мова йде не тільки про сигналізацію та відеоспостереження, воно звісно також є, але цим нікого не здивуєш. Найцікавіші функції безпеки в системі розумний дім є:
Система Антипотоп, якщо датчики сигналізують витік води, то будинок автоматично перекриває воду у вашому помешканні та надсилає сповіщення на телефон.

Захист від витоку газу, якщо датчики сигналізують концентрацію вище норми, то будинок також автоматично перекриє газ та надішле сповіщення на телефон.

Імітація присутності, якщо ви поїхали у відпустку, то будинок буде імітувати присутність вмикаючи світло, та відкриваючи штори, все, як у фільмі сам удома.

Також системи моніторить систему опалення і повідомить, якщо стався, якийсь збій, щоб ви викликали майстра.

Двері, брами, вікна

Система може керувати відкриттям та закриттям гаражних воріт, вікон, та вхідних дверей з електромагнітними замками, що зручно, бо не потрібно з собою носити ключі чи пульти.

Все керування може відбуватись зі смартфона або навіть голосового асистента у вашому автомобілі.

моторизовані ворота

Мультимедія

Домашній кінотеатр

Керуйте мультимедією, вмикайте, керуйте гучністю, або навіть по натискання одної кнопки будинок може зробити все для перегляду фільму (закриє штори, вимкне світло та увімкне телевізор або проектор)

Також ви можете транслювати в кожній кімнаті окремо музику.

Додатково

В систему Розумний дім можна під'єднати домофон, і дзвінки можуть приходити вам на телефон або робити фото відвідувача, якщо ви пропустили дзвінок.
-Система може моніторити статистику енергоспоживання.
-Також можна керувати нагрівом басейну тощо.

Все і не розписати, адже функціонал системи “Розумний Дім” фактично не обмежений, тому ви можете отримати консультацію наші фахівці розкажуть про усі можливі функції для вашого технічного завдання.

система розумний дім

Керування системою

Вимикачі

Всім відомі класичні вимикачі, які в системі Розумний Дім, перетворюються на багатофункційний гаджет. Тому що використовуються вимикачі без фіксації, і можуть програмуватись залежно від натискань, до прикладу, 1 натискання вмикання світла, затиснути кнопку - зміна яскравості, 2 натискання відкрити чи закрити штору.

Смартфон

Тут все зрозуміло, лише одна фішка це те, що всі функції у вас знаходяться в одному застосунку.

Голосове керування

Система підтримує голосові асистенти Google, Alexa, Siri. Але вони працюють комбіновано ваша дружина може користуватись Siri, а ви Алексою.

Керування по подіях

Розумний дім може виконувати комплекс дій по події.

-Ви йдете з дому
Будинок вимкне все світло, трошки знизить температуру, запустить робот-рилосос для прибирання
-Ви лягаєте спати
Будинок закриє всі ролети та вимкне світло та телевізори
-Добрий ранок
система будить вас приємною музикою, відкриває ролети, підіймає температуру теплої підлоги.
-Ви їдете додому
Будинок повертає температуру до комфортної.
-Відпустка
Будинок перекриває воду та газ, вимикає все, опалення переходить в ощадний режим, вмикається імітація присутності

Додаткові методи керування

В керуванні будинком ми можемо використовувати додаткові параметри
Кількість денного світла, погода, швидкість відру, Таймери, присутність людини в кімнаті, рух тощо.

Тому методи керування системою залежно від цих факторів обмежуються лише вашими потребами та фантазією, а ми запрограмуємо те що вам потрібно.

Переваги

Комфорт

Ви будете не будете витрачати час на підкручування температури, чи пошук пульта від кондиціонера, адже ваш дім зробить більшість завдань за вас, ви не будете хвилюватись чи ви вимкнули світло, коли вийшли з дому тощо.

Безпека

Будинок в безпеці 24/7 як від проникнення, так і від витоку газу чи протікання води, тому ваше майно та зроблений ремонт надійно захищене.

Енергоефективаність

Оскільки дім не споживає надлишкові ресурси, які просто не потрібні, то ви заозаджуєте кошти та допомагаєте навколишньому серодовищу.

А якщо ви хочете розрахувати вартість чи приїхати на тест-драйв системи та побачити її роботу на власні очі, звертайтесь до нас.
bottom of page